Regulamin sklepu


1. Sklep internetowy znajdujący się pod adresem www.maggymed.eu, służy do dokonywania zakupów wybranych oryginalnych artykułów sprzedawanych również w salonach Maggymed Sp. z o.o.ul. Jana Skrzyneckiego 24 04-563 WarszawaNIP: 952 218 23 12, za pośrednictwem sieci Internet.

2. Zakupy w sklepie internetowym mogą być dokonywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia na stronie rejman.net.pl, wybór formy płatności i przesłanie zamówienia.

3. Zamieszczone na stronach sklepu ceny są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.

4. Przyjęcie przez sklep internetowy każdego złożonego zamówienia jest potwierdzane drogą e-mailową lub telefoniczną przez obsługę sklepu. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi w momencie potwierdzenia zamówienia przez Maggymed Sp. z o.o.ul. Jana Skrzyneckiego 24 04-563 WarszawaNIP: 952 218 23 12

5. Zamawiający może wprowadzić ewentualne korekty do zamówienia wyłącznie do momentu jego ostatecznego potwierdzenia w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem działu obsługi sklepu internetowego Maggymed Sp. z o.o.ul. Jana Skrzyneckiego 24 04-563 WarszawaNIP: 952 218 23 12

6. Wysyłając zamówienie, Zamawiający oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu sklepu, w szczególności z możliwością odstąpienia o umowy, zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", (Dz.U. 2000 Nr 22, poz. 271) i akceptuje jego postanowienia.

7. Sklep internetowy Maggymed Sp. z o.o.ul. Jana Skrzyneckiego 24 04-563 WarszawaNIP: 952 218 23 12 przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni roku. Zamówienia złożone w niedziele i święta rozpatrywane będą w kolejności ich złożenia w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

8. Firma Maggymed Sp. z o.o.ul. Jana Skrzyneckiego 24 04-563 WarszawaNIP: 952 218 23 12 zastrzega sobie prawo odrzucenia błędnie lub częściowo wypełnionych formularzy zamówienia. Zamówienia będą odrzucane również gdy:
a. transakcji nie uda się zautoryzować w systemie płatniczym platnosci.pl (skuteczna autoryzacja oznacza zablokowanie na koncie karty płatniczej Zamawiającego kwoty odpowiadającej wartości zamówienia wraz z kosztem przesyłki lub
b. we wskazanym czasie nie zostanie uiszczony przelew w należytej wysokości lub
c. przesyłka nie zostanie odebrana od kuriera.

9. Zamówienia w sklepie internetowym Maggymed Sp. z o.o.ul. Jana Skrzyneckiego 24 04-563 WarszawaNIP: 952 218 23 12 są realizowane wyłącznie na terenie Polski. Zamówienia należy składać w języku polskim. 

10. Ceny podawane w sklepie internetowym Maggymed Sp. z o.o. są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) . Maggymed zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedniego informowania o tym Zamawiającego, z zastrzeżeniem że zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili potwierdzenia zamówienia przez obsługę sklepu. W przypadku gdy cena podana w potwierdzeniu zamówienia jest różna od ceny znajdującej się w sklepie internetowym klient ma prawo rezygnacji z zamówienia. 

11.  prowadzący Maggymed Sp. z o.o.ul. Jana Skrzyneckiego 24 04-563 WarszawaNIP: 952 218 23 12 slep internetowy, wystawia dokument sprzedaży, którym jest paragon lub faktura VAT.

12. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Zamawiający jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

13. Istnieje bezwzględny zakaz dostarczania przez Maggymed treści o charakterze bezprawnym.

 

14. Proszę o przemyślenie zakupów ponieważ sprzęt medyczny nie podlega zwrotowi , oraz sprzęt używany zakupiony w naszym sklepie stacjonarnyym lub wysyłkowym.

 

W związku z zaplanowanym na 25 maja 2018 roku wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych informujemy, że Firma Maggymed Sp. z o.o. jest własnością Maggymed Sp. z o.o.ul. Jana Skrzyneckiego 24 04-563 WarszawaNIP: 952 218 23 12. Pozostaje dokładnie tym samym serwisem, który Państwo znają, zmiana regulaminów ma jedynie na celu transparentne przedstawienie zasad naszego funkcjonowania oraz wzajemnych obowiązków.

Celem uniknięcia wątpliwości, w ramach realizacji założeń Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, uprzejmie informujemy, że Maggymed Sp. z o.o.ul. Jana Skrzyneckiego 24 04-563 Warszawa NIP: 952 218 23 12 , posiada w swoich zasobach Państwa dane osobowe. Dane te przetwarzane są wyłącznie do celów dla których zostały przez Państwa podane. W każdej chwili mają Państwo prawo wglądu do nich, a także możliwość ich poprawienia lub usunięcia z bazy za pośrednictwem kontaktu z nami na adres e mail skleprehabilitacyjny@o2.pl lub piotr@maggymed.eu

 

Sklep na bazie OpenCart
Maggymed.eu © 2020